Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe
„Trampolina Sukcesu”

Organizacja społeczna

I Turniej Tańca Disco Dance i Hip Hop „Zaplątane Kroki” 2014 - WYNIKI KOŃCOWE

25 mar 2014, 16:38 / public

W minioną sobotę, tj. 22 marca 2014 roku, w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbył się Turniej Tańca Disco Dance i Hip hop „Zaplątane kroki”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie kulturalno-oświatowe „Trampolina sukcesu”, Studio tańca „Styl” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w I Turnieju Tańca Disco Dance i Hip Hop „Zaplątane Kroki”. Gościliśmy 200 tancerzy reprezentujących 10 klubów tanecznych, którzy stworzyli wspaniałe widowisko na wysokim poziomie.

Galerię zdjęć z turnieju tańca; 595 fotografii, fot. Ketres

WYNIKI KOŃCOWE
I Turnieju Tańca Disco Dance i Hip Hop „Zaplątane Kroki”:


I Blok taneczny - DISCO DANCE


Solo Disco Dance kategoria 6 lat
wszyscy uczestnicy tej kategorii zajęli I miejsce:

Kalina Maciocha - ZT Kropeczki Biłgoraj
Kaja Hankus - S.T. Styl Biłgoraj
Julia Gozdecka - ZT Kropeczki Biłgoraj
Martyna Rębacz - ZT Kropeczki Biłgoraj
Aleksandra Brzozowska - ZT Kropeczki Biłgoraj
Elena Wolanin - S.T. Styl Biłgoraj
Natasza Hankus - S.T. Styl Biłgoraj
Julia Sprysak ZT - Kropeczki Biłgoraj
Agnieszka Żuk - S.T. Styl Biłgoraj
Martyna Cich - ZT Kropeczki Biłgoraj
Milena Dycha - ZT Kropeczki Biłgoraj
Hanna Kraczowska - ZT Kropeczki Biłgoraj

Tomasz Cichoń - ZT Kropeczki Biłgoraj
Sandra Cudziło - ZT Kropeczki Biłgoraj
Martyna Kostek - ZT Kropeczki Biłgoraj

Disco Dance solo dziewczęta i chłopcy kategoria 7 lat
wszyscy uczestnicy tej kategorii zajęli I miejsce:

Natalia Kieryło - S.T. Styl Biłgoraj
Kinga Cich - ZT Kropeczki Biłgoraj
Adam Szabat - S.T. Styl Biłgoraj
Anna Lis - ZT Kropeczki Biłgoraj
Zuzanna Skwarek - ZT Kropeczki Biłgoraj
Jagoda Łupikasza - S.T. Styl Biłgoraj
Iga Łaba - ZT Kropeczki Biłgoraj
Emilia Stępniowska - ZT Kropeczki Biłgoraj
Amelia Zań - ZT Kropeczki Biłgoraj
Zuzanna Nalepa - ZT Kropeczki Biłgoraj
Kacper Stec - S.T. Styl Biłgoraj
Amelia Droździel - S.T. Styl Biłgoraj
Alicja Rębacz - ZT Kropeczki Biłgoraj

Disco Dance solo dziewczęta kategoria 8-9 lat:

I miejsce: Klaudia Ulidowska - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Dominika Kleban - S.T. Styl Biłgoraj
III miejsce: Nina Pastuszak - S.T. Styl Biłgoraj
IV miejsce: Alicja Siwiela - S.T. Styl Biłgoraj
V miejsce: Sara Korec - S.T. Styl Biłgoraj
VI miejsce: Karina Bielecka - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance solo dziewczęta kategoria 10-11 lat

I miejsce: Amelia Wojda - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Magdalena Sokołowska - S.T. Biłgoraj
III miejsce: Angelika Szabat - S.T. Styl Biłgoraj
IV miejsce: Andżelika Blicharz - S.T. Styl Biłgoraj
V miejsce: Agnieszka Wójtowicz - MDK-ZTN „Raptis” ZAMOŚĆ
VI miejsce: Joanna Pacyk - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance solo chłopcy kategoria 10-11 lat

I miejsce: Jakub Kulik - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance solo dziewczęta kategoria 12-13 lat

I miejsce: Martyna Koman - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Katarzyna Rapa - S.T. Styl Biłgoraj
III miejsce: Emilia Kaczor - S.T. Styl Biłgoraj
IV miejsce: Magdalena Strzałka - S.T. Styl Biłgoraj
V miejsce: Emilia Gumiela - S.T. Styl Biłgoraj
VI miejsce: Agata Droździel - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance solo dziewczęta kategoria 14-15 lat

I miejsce: Weronika Kręt - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Aleksandra Rybak - S.T. Styl Biłgoraj
III miejsce: Julia Buczek - S.T. Styl Biłgoraj
IV miejsce: Izabela Osuch - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance solo dziewczęta kategoria powyżej 16 lat

I miejsce: Joanna Brodziak - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Karolina Mazurek - S.T. Styl Biłgoraj

Duety Disco Dance



Disco Dance duety kategoria 7 lat i młodsi

I miejsce: Elena Wolanin i Jagoda Łupikasza - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Agnieszka Żuk i Natalia Kieryło - S.T. Styl Biłgoraj
III miejsce: Kaja Hankus i Natasza Hankus - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance duety kategoria 8-10 lat
I miejsce: Amelia Wojda i Klaudia Ulidowska - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Magdalena Bondyra i Dominika Kleban - S.T. Styl Biłgoraj
III miejsce: Iga Dobrowolska i Daria Klucha - S.T. Styl Biłgoraj
IV miejsce: Michalina Rybak i Sara Korec - S.T. Styl Biłgoraj
V miejsce: Julia Bąk i Adrianna Pilarska - S.T. Styl Biłgoraj
VI miejsce: Alicja Siwiela i Karina Bielecka - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance duety kategoria 11-13 lat

I miejsce: Magdalena Strzałka i Emilia Kaczor - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Katarzyna Rapa i Amelia Furgała S.T. - Styl Biłgoraj
III miejsce: Angelika Strzałka i Emilia Gumiela - S.T. Styl Biłgoraj
IV miejsce: Zuzanna Mazurek i Magdalena Chyl - S.T. Styl Biłgoraj
V miejsce: Magdalena Sokołowska i Agata Droździel - S.T. Styl Biłgoraj

Disco Dance duety kategoria powyżej 14 lat

I miejsce: Weronika Kręt i Martyna Koman - S.T. Styl Biłgoraj
II miejsce: Julia Buczek i Joanna Brodziak - S.T. Styl Biłgoraj
III miejsce: Aleksandra Rybak i Izabela Osuch - S.T. Styl Biłgoraj

Mini Formacje


Kategoria Mini Formacje do 12 lat Disco Dance
I miejsce: Kropeczki MDK Biłgoraj
II miejsce: Styl VII MDK Biłgoraj
III miejsce: Styl V MDK Biłgoraj
Styl VI MDK Biłgoraj

Kategoria Mini Formacje 13-15 lat Disco Dance

I miejsce: Styl II MDK Biłgoraj
II miejsce: Styl III MDK Biłgoraj
III miejsce: Styl IV MDK Biłgoraj

Kategoria Mini Formacje powyżej 16 lat Disco Dance
I miejsce: Styl I MDK Biłgoraj
II miejsce: Styl MDK Biłgoraj

Formacje Freestyle


Kategoria Formacje Freestyle do 12 lat Disco Dance
I miejsce: H2O MDK Biłgoraj
II miejsce: Ada Plus MDK Biłgoraj
III miejsce: Kropeczki MDK Biłgoraj

Kategoria Formacje Freestyle od 13 lat Disco Dance
I miejsce: Crystal
MDK Biłgoraj

II miejsce: Styl MDK Biłgoraj

II Blok taneczny - HIP HOP


Hip Hop solo dziewczęta i chłopcy kategoria 7 lat
Wszyscy uczestnicy tej kategorii zajęli I miejsce

Amelia Gajewska - ZT „Fenix” Biłgoraj
Agnieszka Kożuchowska - Dom Kultury Łęgi
Marysia Tkaczyk - Dom Kultury Łęgi
Filip Lipiec - Dom Kultury Łęgi
Filip Dudziak - Dom Kultury Łęgi

Hip Hop solo dziewczęta 8-9 lat
I miejsce: Zuzia Goch - Dom Kultury Łęgi
II miejsce: Roksana Rudź - Dom Kultury Łęgi
III miejsce: Wiktoria Wójtowicz - Dom Kultury Łęgi
IV miejsce: Nikola Biernacka - Szkoła Tańca Leila Lublin
V miejsce: Małgosia Dziewicka - Dom Kultury Łęgi
VI miejsce: Julia Zakrzewska - Dom Kultury Łęgi
VII miejsce: Julia Lis - Dom Kultury Łęgi

Hip Hop solo chłopcy 8-9 lat

I miejsce: Paweł Pintal - Dom Kultury Łęgi
II miejsce: Marcel Świerzak - ZT „Fenix” Biłgoraj
III miejsce: Igor Buczek - Dom Kultury Łęgi
III miejsce: Igor Mitura - Szkoła Tańca Leila Lublin

Hip Hop solo dziewczęta 10-11 lat
I miejsce: Zofia Domagała - Szkoła Tańca Leila Lublin
II miejsce: Maja Sztymelska - Dom Kultury Łęgi
III miejsce: Natalia Świątek - Dom kultury Łęgi
IV miejsce: Kinga Lis - Dom Kultury Łęgi
V miejsce: Kinga Staszczuk - ZTN „Raptis” Zamość
VI miejsce: Wiktoria Tarasiuk - Dom Kultury Łęgi
VII miejsce: Ola Wrona - Dom Kultury Łęgi

Hip Hop solo chłopcy 10-11 lat

I miejsce: Błażej Nowak - ZTN „Raptis” Zamość
II miejsce: Kacper Kuryło - ZTN „Fart” Krasnobród
III miejsce: Damian Kamiński - ZTN „Raptis” Zamość
IV miejsce: Patryk Książka - ZTN „Raptis” Zamość
V miejsce: Kacper Turski - ZTN „Raptis” Zamość

Hip Hop solo dziewczęta 12-13 lat

I miejsce: Kornelia Kozyra - ZTN „New Wave Two” Tomaszów Lubelski
II miejsce: Katarzyna Wrona - ZTN „Raptis” Zamość
III miejsce: Kamila Mękal - ZTN „Fart” Krasnobród
IV miejsce: Kamila Dudek - ZTN „Raptis” Zamość
V miejsce: Wiktoria Płachta - ZTN „New Wave Two”
Tomaszów Lubelski
VI miejsce: Julia Kuć -
ZTN „New Wave Two”
Tomaszów Lubelski
VII miejsce: Patrycja Węglowska - KTN G-X Szczebrzeszyn

Hip Hop solo chłopcy 12-13 lat

I miejsce: Eryk Brodowski -
ZTN „New Wave Two”
Tomaszów Lubelski
II miejsce: Jakub Chromiec - ZTN „Raptis” Zamość
III miejsce: Kacper Małysa - ZT „Fenix” Biłgoraj
IV miejsce: Eryk Cybulski - ZTN „Fart” Krasnobród

Hip Hop solo dziewczęta 14-15 lat

I miejsce: Sara Brodowska -
ZTN „New Wave Two”
Tomaszów Lubelski
II miejsce: Julia Mac -
ZTN „New Wave Two”
Tomaszów Lubelski
III miejsce: Weronika Kamińska - ZTN „Raptis” Zamość
IV miejsce: Milena Szumska -
ZTN „New Wave Two”
Tomaszów Lubelski
V miejsce: Wiktoria Leszczyńska - ZTN „Raptis” Zamość

Hip Hop solo chłopcy 14-15 lat

I miejsce: Kamil Kobel - ZTN „Raptis” Zamość
II miejsce: Sebastian Woźniak - ZTN „Raptis” Zamość
III miejsce: Jakub Bajek - ZTN „Raptis” Zamość

Hip Hop solo dziewczęta powyżej 16 lat

I miejsce: Karolina Tyszka - ZTN „Raptis” Zamość
II miejsce: Irina Rusinko - ZTN „Raptis” Zamość
III miejsce: Paulina Kobel - ZTN „Raptis” Zamość

Hip Hop solo chłopcy powyżej 16 lat

I miejsce: Norbert Kowalczuk - ZTN „Raptis” Zamość
II miejsce: Piotr Kusy - ZTN „Raptis” Zamość
III miejsce: Jan Żołyński - ZTN „Raptis” Zamość

DUETY HIP HOP


Duety hip hop kategoria 8-10 lat
I miejsce: Wiktoria Rzucidło i Natalia Sapalska - Szkoła Tańca Leila Lublin
II miejsce: Zofia Domagała i Nikola Biernacka - Szkoła Tańca Leila Lublin
III miejsce: Gabrysia Zezula i Małgosia Dziewicka - Dom Kultury Łęgi
IV miejsce: Kinga Listopad i Ola Wrona - Dom Kultury Łęgi
V miejsce: Wiktoria Wójtowicz i Roksana Ródź - Dom Kultury Łęgi
VI miejsce: Zuzia Goch i Kinga Waryszak - Dom Kultury łęgi

Duety hip hop kategoria 11-13 lat
I miejsce: Kornelia Kozyra i Eryk Brodowski - ZTN „New Wave Two” Tomaszów Lubelski
II miejsce: Dominika Studzińska i Monika Milczuk - ZTN „Raptis” Zamość
III miejsce: Kamila Mękal i Kacper Kuryło - ZTN „Fart” Krasnobród

Duety hip hop kategoria powyżej 14 lat

I miejsce: Karolina Tyszka i Norbert Kowalczuk - ZTN „Raptis” Zamość
II miejsce: Piotr Kusy i Jan Żołyński - ZTN „Raptis” Zamość
III miejsce: Weronika Kamińska i Patrycja Stachurska - ZTN „Raptis” Zamość
IV miejsce: Edyta Zimak i Dominika Pęk - GOK Modliborzyce
V miejsce: Natalia Gajewska i Katarzyna Wójtowicz - ZTN „Raptis” Zamość

Mini Formacje Hip Hop


do 12 lat

I miejsce: Hop Dance Lublin
II miejsce: ZTN „Raptis” I MDK Zamość
III miejsce: KTN G-X GOK Szczebrzeszyn
III miejsce: ZTN „Raptis” II MDK Zamość
IV miejsce: ZTN „Raptis” III MDK Zamość

Powyżej 16 lat

I miejsce: ZTN „Raptis” MDK Zamość

Formacje Freestyle


Do 12 lat
I miejsce: Just Dance Lublin
II miejsce: ZTN „Raptis” II MDK Zamość
III miejsce: Maxi Dance Lublin

Gratulujemy.
Na naszym Fan-page zamieściliśmy fotorelację z sobotniego turnieju tańca patrz >> galeria zdjęć Polecamy również artykuły, które ukazały się w prasie lokalnej : Portal Regionalny bilgoraj.com.pl Portal Regionalny bilgorajska.pl